prihlásenie
0.00 €

O nás – náš príbeh...nebudeme čakať, budeme makať!

 

Koronavírus postihol nás všetkých. Aj našu kaviarničku sme museli, a zároveň aj chceli, zatvoriť. Nechceli sme však len tak nečinne sedieť. Túžili sme priložiť ruku k dielu a zároveň tak pomôcť nielen sebe a našim rodinám, ale aj nášmu okoliu.

 

 

Zastavme šírenie vírusu

 

Rozhodli sme sa pre výrobu a predaj ochranných rúšok, ktoré pomôžu zastaviť šíriaci sa vírus a zároveň minimalizovať straty počas doby, dokedy bude naša kaviareň zatvorená.

 

Budeme šiť, pokým sa situácia nezlepší

 

Ak nám aj v dohľadnej dobe legislatíva dovolí otvoriť našu kaviareň, neurobíme tak, pokiaľ si nebudeme istí, že sme nad vírusom vyhrali a že sa situácia zlepšila. Budeme aj naďalej šiť rúška a pomáhať tak k zastaveniu šírenia tejto nepríjemnej choroby.

 

 

 


Prikladáme ruku k dielu

 

Áno, správne ste prečítali, ochranné rúška si šijeme sami. Nie sme síce profesionálna krajčírska dielňa, ale nechceme len tak sedieť v kúte a nečinne sa prizerať na to, čo sa deje vonku. Chceme priložiť ruku k dielu, a to takým spôsobom, ako nám to naše možnosti a schopnosti dovoľujú.

 

Čo z toho máme?

 

Finančné prostriedky z predaja rúšok pôjdu primárne na výplaty našich zamestnancov, ktorí zatvorením našej kaviarne prichádzajú o svoj pravidelný príjem . Samozrejme však budeme radi, keď nadíde tá chvíľa, kedy prestaneme šit rúška a s úsmevom na tvári vám budeme môcť v našej kaviarni opäť pripraviť čerstvú kávu.

Nepodceňujte súčasnú situáciu

Nakoľko nám to momentálna situácia nedovoľuje pripravovať kávu, šijeme teda ochranné rúška. Priatelia, nepodceňujme súčasnú situáciu. Buďme zodpovední, v prvom rade k sebe samým a k svojim blízkym. Aby nikto z nás neprišiel o svoju rodinu, priateľov a známych.

 

P.S.: Nevyrábame rúška, ktoré vás pred vírusom ochránia za každých okolností a na 100 %. Vyrábame rúška, ktoré minimalizujú možnosť nákazy a šírenia koronavírusu.

 

Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.